X

Votre don fait vivre le cinéma !
Uw gift brengt film tot leven!

CINEMATEK?

CONTACT


Onthaal & PLANNING BEZOEKEN

Mikke Somers: T +32 (0)2 551 19 00 / F +32 (0)2 551 19 07 / info@cinematek.be


HUMAN RESSOURCES

Nadia Bouyarbou: T +32(0)2 551 19 12 / F +32(0)2 551 19 17 / Nadia.Bouyarbou@cinematek.be


DIRECTIE

Nicola Mazzanti, Conservator


ADJUNCT DIRECTEUR

Kristel Vandenbrande: T +32 (0)2 551 19 41 / kristel.vandenbrande@cinematek.be


PUBLIEKE ACTIVITEITEN / PROGRAMMATIE

T +32 (0)2 551 19 52 / programmation@cinematek.be


Financiën

Yasmine Cheikh: T +32 (0)2 551 19 00 - F +32 (0)2 551 19 17 / Yasmine.Cheikh@cinematek.be


Pers

Emmanuelle De Schrevel: T +32 (0)2 551 19 40 / pers@cinematek.be


Communicatie

T +32 (0)2 551 19 05 / communication@cinematek.be


expo & FILMvertoningen (CINEMATEK - 8 Baron HortaSTRAAT - 1000 BRUSSEL)

Hilde Delabie: T +32 (0)2 551 19 19 / expo@cinematek.be


Bibliotheek

Verantwoordelijke van het Documentatiecentrum, Jean-Paul Dorchain: T +32 (0)2 551 19 21 / jean-paul.dorchain@cinematek.be
Leeszaal: Fien Van Laere en Steven Van Impe / 02 551 19 30 / bib@cinematek.be


COLLECTIE VALORISATIE (DVD & DISTRIBUTION)

Daniella Vidanovski : 02/551.19.46 / daniella.vidanovski@cinematek.be

DVD : dvd@cinematek.be

DISTRIBUTION : distribution@cinematek.be


Access filmcollecties

access@cinematek.be


Educatie

Vlaamse Dienst voor Filmcultuur (VDFC) / Stefan Franck: T +32 (0)2 551 19 44 / info@vdfc.be
Service de Culture cinématographique (SCC) / Freddy Malonda: T +32 (0)2 551 19 47 / scc@cinematek.be