facebook instagram twitter

CINEMATEK?

CONTACT


Onthaal
& PLANNING BEZOEKEN

Kriss Gutierrez Cuervo
T +32 (0)2 551 19 00
F +32 (0)2 551 19 07
info@cinematek.be


HUMAN RESSOURCES

Nadia Bouyarbou
T +32(0)2 551 19 12
F +32(0)2 551 19 17
Nadia.Bouyarbou@cinematek.be


DIRECTIE
Nicola Mazzanti, Conservator

ADJUNCT DIRECTEUR

Kristel Vandenbrande
T +32 (0)2 551 19 41
Kristel.vandenbrande@cinematek.be


PUBLIEKE ACTIVITEITEN / PROGRAMMATIE

T +32 (0)2 551 19 52
programmation@cinematek.be


Financiën

Yasmine Cheikh
T +32 (0)2 551 19 00 - F +32 (0)2 551 19 17
Yasmine.Cheikh@cinematek.be


Pers

Emmanuelle De Schrevel
T +32 (0)2 551 19 40
pers@cinematek.be


Communicatie

Johan Vreys
T +32 (0)2 551 19 58
communication@cinematek.be


expo & FILMvertoningen

CINEMATEK - 8 Baron Hortastraat - 1000 Brussel

Mikke Somers
T +32 (0)2 551 19 19
expo@cinematek.be


Bibliotheek
Verantwoordelijke van het Documentatiecentrum:

Jean-Paul Dorchain
T +32 (0)2 551 19 21
jean-paul.dorchain@cinematek.be

Leeszaal

Steven Van Impe
T +32 (0)2 551 19  30
bib@cinematek.be


COLLECTIE VALORISATIE (DVD & DISTRIBUTION)

Daniella Vidanovski
T +32 (0)2 551 19 46
Daniella.vidanovski@cinematek.be

DVD

dvd@cinematek.be

DISTRIBUTION

distribution@cinematek.be


Access filmcollecties

access@cinematek.be


Educatie

Cinea (voorheen de Vlaamse Dienst voor Filmcultuur)
Bart Versteirt
T +32 (0)2 551 19 61 / info@cinea.be

Service de Culture cinématographique (SCC)
Freddy Malonda
T +32 (0)2 551 19 47 / scc@cinematek.be